Студентське містечко Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського - структурний підрозділ університету, що включає комплекс гуртожитків №1,2,3,4 з прилеглими територіями. Студмістечко - місце компактного проживання студентів, в тому числі іноземних, інтернів, магістрів, клінічних ординаторів, аспірантів, слухачів підготовчого відділення і факультету післядипломної освіти впродовж навчання в університеті, а також абітурієнти на період вступних іспитів.

Дирекція студентського містечка координує взаємодію між адміністративно - господарською частиною, студентським самоврядуванням, проректором з національно-патріотичної і виховної роботи, радою наставників, кураторами груп з питань оптимізації побуту, дозвілля, виховної, культурно-масової, спортивно-оздоровчої діяльності.

Штат дирекції студентського містечка включає директора та шістьох інспекторів.

Дирекція студентського містечка здійснює загальне керівництво виховною, національно-патріотичною, культурно-масовою та спортивно-оздоровчою роботою в межах студмістечка. Також контролює організацію побуту мешканців, підтримання ними відповідного порядку, дотримання правил техніки безпеки та протипожежної безпеки.

Гуртожиток № 1

Адреса: м. Тернопіль, вул. Живова, 3

Комендант гуртожитку: РОВЕЦЬКА Олександра Михайлівна

Телефон: +380972152107

Детальніше...

Гуртожиток № 2

Адреса: м. Тернопіль, вул. Живова, 5

Комендант гуртожитку: БОДНАРЧУК Оксана Володимирівна

Телефон: +380963470507

Детальніше...

Гуртожиток № 3

Адреса: м. Тернопіль, вул. Коцюбинського, 18-а

Комендант гуртожитку: КРАВЕЦЬ Оксана Мирославівна

Телефон: +380976929880

Детальніше...

Гуртожиток № 4

Адреса: м. Тернопіль, вул. Клінічна, 2

Комендант гуртожитку: ШАПЧЕНКО Олександр Васильович

Телефон: +380974451605

Детальніше...